wave shape

Teamet.

Vi har drevet med digital markedsføring og SEO siden 2014. Vår erfaring viser at det beste er et team med variert bakgrunn der flere hoder jobber sammen.

lasse walstad

Lasse Walstad

Daglig leder

lasse@flowdigital.no
cuong do dai

Cuong Do Dai

Sjefsoperatør

cuong@flowdigital.no
håkon hess

Håkon Hess

Utviklingsansvarlig

haakon@flowdigital.no
mats rossing

Mats Rossing

SEO- og SEM-ansvarlig

mats@flowdigital.no
Andreas Jevnaker

Andreas Jevnaker

Frontend-utvikler

andreas@flowdigital.no
shahir riaz

Shahir Riaz

Frontend-utvikler

shahir@flowdigital.no
amanda knudsen

Amanda Knudsen

Innholdsprodusent

amanda@flowdigital.no
axel wendt

Axel Wendt

Innholdsprodusent

axel@flowdigital.no
mia bronger

Mia Bronger

Tekstforfatter

mia@flowdigital.no